KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9937178
nr 993 7178
Edvard Henry Holder, landskap med hus, 1800-tal, signerad, 51x60
Kondition: skadad duk, skadad ram
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 november 2015
kl 18:54:22
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr